מה מתנגן אצלי עכשיו?

אני נושמת מוזיקה. פשוט אוהבת אותה. בלי מוזיקה ברקע אני מרגישה שהצבעים דוהים והכל נהיה משעמם. להאזין לה, ללכת להופעות, להכיר להקות או זמרים חדשים, לשמוע ז׳אנרים חדשים וגם לרקוד כמה שיותר.

מה מתנגן אצלי עכשיו?

 

הסגנון המוזיקלי שלי מאוד אקלקטי, החל מלהקות אינדי ופולק ועד פופ הכי קיטשי שיש וכמובן שאין כמו מוזיקה ישראלית של פעם שעושה לי צמרמורות בכל הגוף.

אני אוהבת לשמוע מוזיקה שגורמת לי להרגיש טוב, שמשמחת אותי, שמאתגרת אותי והכי אני אוהבת - לגלות אמנים חדשים.

היום הלהקות האהובות עלי הן ללא צל של ספק Florance and the Machine ו Edward Sharpe and the Magnetic Zeros.

אליהן מצטרפות גם להקות ואמנים ישראלים כמו ברי סחרוף ופורטיס (לנצח), אביתר בנאי, ג׳ירפות וכל מה שגלעד כהנא עושה, Benjamin’s brother, A-WA, The Angelcy, Garden City Movment, Buttering Trio, Echo and Tito, הדס קליינמן ואביב בכר ועוד ועוד...

Red Hot Chilli Peppers נוכחים בחיים שלי מאז שאני זוכרת את עצמי ותמיד עושים לי תחושה נוסטלגית נעימה בגוף וגם החומרים החדשים שלהם מעולים.

 

מוזיקה תופסת מקום מרכזי בעולם היצירה שלי, לא מעט קולקציות התחילו את דרכן אצלי מתוך צפייה בקליפ או האזנה לשיר מסויים. היא מעוררת בי השראה. 

את קולקציית הקיץ הקודמת שלי ליווה השיר born to become של מיה יוהנה:

 

 

 

ההשראה לקולקציה האחרונה שלי הגיעה מהשיר Story About A Broken Heart של Benjamin’s brother, כמו שאפשר לקרוא בפוסט הקודם על השראה.


בבית אני שומעת בעיקר מוזיקה מתקליטים, יש לי אוסף מטורף וגם הקיר בבית שלי משנה עיצוב מפעם לפעם כשאני מחליפה את התקליטים שעל הקיר.

נכון להיום אני שומעת בעיקר דברים שאני רוצה להכיר לבן בן, מסתמן שהוא חובב מוזיקה לא קטן בפני עצמו.

הוא מאוד אוהב את ברי סחרוף ולוקח את הגיטרה שלו לכל מקום. אני מוצאת את עצמי נפתחת מוזיקלית עוד יותר בזכותו, בזכות הטעם המתגבש שלו והרצון להיחשף לעוד ועוד סגנונות.


צילום: ניר גייגר


אני מאוד אוהבת ללכת להופעות ופסטיבלים. בדרך כלל אני מגלה אמנים חדשים בפסטיבלים - אינדינגב, עונת התרבות בירושלים, פסטיבל אושו שתמיד תמיד אני נחשפת שם למשהו חדש שאני לא מכירה, imagine, sunbeat. גם בבארבי ובאמפי שוני אני מרבה לבקר. כשאני בחו״ל אני גם מאוד אוהבת ללכת להופעות, הופעות אצטדיונים משוגעות וגם הופעות אינטימיות קטנות.

בן בן בא איתנו לכל הפסטיבלים ואיכשהו בהופעות כשהוא מתקרב לבמה עם הגיטרה שלו הוא מוצא את עצמו על אותה הבמה עם המון מוזיקאים שאני אוהבת!


 

עכשיו תורכן, מה אתן אוהבות לשמוע? שתפו אותי במציאות המוזיקליות שלכן.

רוני


 
הוספת תגובה